Follow Us
medya

Media

News from Sarsılmaz

ZOR GÜNLERİ DAYANIŞMA İLE AŞACAĞIZ

ZOR GÜNLERİ DAYANIŞMA İLE AŞACAĞIZ

Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen ve birçok ilimizi etkileyen depremlerin üzüntüsünü derinden yaşıyoruz. Binlerce kaybımız, çok daha fazla yaralımız var. Sağ kurtulan vatandaşlarımızsa maalesef son derece güç yaşam koşullarıyla karşı karşıya.

Bu büyük felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Sarsılmaz olarak, deprem haberini aldığımız andan itibaren tüm grup şirketlerimizi teyakkuza geçirerek en hızlı şekilde harekete geçtik. 

Gerçekleştirdiğimiz ortak çalışmalar doğrultusunda, başta AFAD olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla yakın irtibat kurduk ve bu iletişimi kesintisiz olarak sürdürmekteyiz.

Öncelikle tüm grup şirketlerimizde görevli ambulanslarımızı ve sağlık ekiplerimizi, ilgili kurumlarımızın koordinasyonunda deprem bölgesine ulaştırdık.

Ardından hızlı bir şekilde organize olarak, deprem bölgesinde evlerine giremeyen vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarını belirledik. İlk etapta erzak, ihtiyaç ve giyim malzemesini bölgeye gönderdik.

AFAD ile kurduğumuz yoğun koordinasyon sayesinde, vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamaya çalıştık.

Destek faaliyetlerimizi, tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla yakın irtibat ve koordinasyon halinde, dört koldan sürdüreceğimizi, zor günleri dayanışma içinde aşacağımız inancıyla belirtmek isterim.

Tüm bu desteklerin hayata geçmesi için en başından beri fedakârca çalışan mesai arkadaşlarıma en içten teşekkürlerimi sunarım.

Sarsılmaz ailesi olarak, depremden zarar gören tüm vatandaşlarımızın yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz...

 

Saygılarımla,

Sarsılmaz Silah Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

Other News
You could take a look The Sarsılmaz's news and press releases by years. If you wish, you could download as PDF too.