Follow Us
medya

Media

News from Sarsılmaz

SARSILMAZ'A AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'NDE ÖDÜL

SARSILMAZ'A AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'NDE ÖDÜL
SARSILMAZ'A AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'NDE ÖDÜL
SARSILMAZ'A AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'NDE ÖDÜL
SARSILMAZ'A AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'NDE ÖDÜL
SARSILMAZ'A AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'NDE ÖDÜL
SARSILMAZ'A AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'NDE ÖDÜL
SARSILMAZ'A AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ'NDE ÖDÜL

Dünyanın en büyük avcılık ve atıcılık fuarı SHOT SHOW 2023’te SARSILMAZ rüzgârı esti. Global silah endüstrisi aktörleri arasında yer alan ve uluslararası arenada Türkiye’yi gururla temsil eden SARSILMAZ, 17-20 Ocak tarihleri arasında ABD’nin Las Vegas kentinde ziyaretçilerini ağırlayan fuarda, yerli ve milli olanaklarla geliştirdiği son teknolojiye sahip ürünlerini sergiledi. Özel tasarıma sahip standıyla da dikkatleri üzerine çeken SARSILMAZ, özellikle Hummer tipi askeri araca entegre edilen ağır makineli tüfek SAR 127 MT ve 100’e yakın modeliyle ziyaretçilerden tam not aldı.

SARSILMAZ’ın dünyanın en büyük sivil silah pazarı olma özelliğini taşıyan ABD’deki markası SAR da SHOT SHOW’un yıldızları arasında. Daha önce de ABD’de farklı modelleriyle ödüller alan SAR, ödüllerine bir yenisini ekledi. SAR’ın SAR9 Compact X modeli, ABD’nin en önemli atıcılık ve silah dergilerinden biri olan Ballistic Magazine tarafından en iyi tabanca seçildi. Ayrıca SAR, ABD pazarına ilk kez sunacağı SAR9 Sub Compact ve özel kuvvetlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilen SAR9 SOCOM modellerinin tanıtımını da sponsorları arasında yer aldığı SHOT SHOW 2023’te gerçekleştirdi. 

SARSILMAZ, dünyanın en büyük avcılık ve atıcılık fuarı SHOT SHOW 2023’te sergilediği 100’e yakın modeliyle uluslararası sektör profesyonellerinin beğenisini topladı. SARSILMAZ gibi uluslararası silah endüstrisi aktörlerinin yanı sıra 2000’den fazla firmanın yer aldığı fuarda, endüstrinin en yeni ürünleri sergilendi.

SAR 127 MT’ye büyük ilgi

300’den fazla modelden oluşan ürün yelpazesiyle dünyanın en önemli silah üreticileri arasında yer alan SARSILMAZ, SHOT SHOW 2023’te 100’e yakın modelini sergiliyor. Başta SAR9 serisi olmak üzere SARSILMAZ’ın tüm dünyada tercih edilen çelik grubu ve revolver tabanca modellerinin yanı sıra makineli tüfek modeli SAR 762 MT ile ağır makineli tüfek modeli SAR 127 MT de fuarda ziyaretçilerin ilgisine sunuldu.

SARSILMAZ’ın Hummer tipi askeri araca entegre ettiği ağır makineli tüfek SAR 127 MT, ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bir askeri birliğin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürün çeşitliliğine sahip olan dünyanın sayılı üreticilerinden SARSILMAZ, ayrıca tabanca, makineli tabanca ve piyade tüfeği sınıfında 27 askeri silah modelini sergiledi. SARSILMAZ standında 64 adet de sivil silah modeli yer aldı. 

Amerika’nın en iyisi SAR

SHOT SHOW’a damga vuran katılımcılardan biri de SARSILMAZ’ın dünyanın en büyük sivil silah pazarı olma özelliğini taşıyan ABD’deki markası SAR. Daha önce de ABD’de farklı modelleriyle ödüller alarak önemli başarılar elde eden SAR, SHOT SHOW’da ödüllerine yenisini ekledi. SAR’ın SAR9 Compact X modeli, ABD’nin en önemli atıcılık ve silah dergilerinden biri olan Ballistic Magazine tarafından en iyi tabanca seçildi. Ayrıca SAR, ABD pazarına ilk kez sunacağı SAR9 Sub Compact ve özel kuvvetlerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen SAR9 SOCOM modellerinin tanıtımını da SHOT SHOW’da gerçekleştirdi. Ziyaretçilerine 96 tabancayı inceleme fırsatı sunan ve SHOT SHOW 2023’ün sponsorları arasında yer alan SAR; SAR 127 MT, SAR 762 MT, MPT 76 SH gibi askeri silah modellerini de sergiledi.

Other News
You could take a look The Sarsılmaz's news and press releases by years. If you wish, you could download as PDF too.